Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Астрономія

23 грудня 2019 року                 м. Володимир-Волинський                         № 402

 

 

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та участь у ІІІ (обласному) етапі

 

 

 

На виконання наказів управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 23 вересня 2019 № 481 «Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», управління освіти, молоді та спорту від 26 вересня 2019 № 262 «Про проведення І-ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді 21 грудня 2019 року у місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з астрономії. Учасниками олімпіади стали 15 учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Аналіз робіт учасників олімпіади показав, що учні, в основному, добре знають будову Сонячної системи, орієнтуються в будові Всесвіту, можуть пояснити природу виникнення деяких космічних явищ. Значна частина учнів у теоретичному турі з окремих завдань набрала максимальну кількість балів. Але у завданні №8 теоретичного туру ніхто з 15 учасників не впізнав із запропонованого фотографічного зображення радянського та американського фізика-теоретика, космолога українського походження Георгія Гамова. З практичним туром учні 10 класу справилися краще, хоча астрономію у школі ще не вивчають.

Найкращі результати показали учні гімназії імені Олександра Цинкаловського (учитель Степанченко М.В.).

 

 

 

 

Враховуючи викладене вище та на підставі протоколів, поданих журі олімпіади,

        

                                              

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та нагородити грамотою управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

І місце

Войчик Ольгу, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Білик Катерину, ученицю 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського.

ІІ місце

Білика Сергія, учня 11 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Савчука Назара, учня 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Велимчаницю Назарія, учня 9 класу гімназії імені О.Цинкаловського.

ІІІ місце

Вінка Артура, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені А.Кореневського;

Ростопчину Софію, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Мельника Максима, учня 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей».

         2. За сумлінну роботу по підготовці учнів до олімпіади оголосити подяку вчителям, вихованці яких зайняли перші місця: Пом’яновському Вадиму Васильовичу (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2) та Степанченко Майї Василівні (гімназія імені Олександра Цинкаловського).

         3. З числа переможців укомплектувати команду для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у складі:

Войчик Ольги, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Білик Катерини, учениці 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського.

         4. Керівником команди призначити Степанченко Майю Василівну, вчителя гімназії імені О.Цинкаловського, поклавши на неї відповідальність за збереження життя та здоров’я  дітей.

5. Директорам ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (Мосіюку В.І.), гімназії імені О.Цинкаловського (Романюку О.С.) забезпечити участь переможців ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади в ІІІ (обласному) етапі, здійснити оплату витрат на проїзд, харчування в дорозі дітей та відрядження керівника команди.

6. Завідувачу методичного кабінету Максимчук Н.Г. проаналізувати результати олімпіади та розглянути їх на міському методичному об’єднанні вчителів астрономії.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти, молоді та спорту Кузмяк А.Г.

 

 

Начальник управління                                                                  В.М. Петрук

 

Максимчук 22642