Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Екологія

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади з екології

та участь у ІІІ (обласному етапі)

 

          

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами),  наказу управління освіти, науки та молоді від 23 вересня 2019 року №481, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої  учнівської молоді16 листопада 2019 року у місті Володимирі-Волинському проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології – олімпіади екологічних проектів. У ній взяло участь 10 учнів. На обговорення були представлені екологічні проекти учнями гімназії, ЗОШ № 1, ЗОШ № 5, НВК «ЗОШ №3-ліцей», ЗОШ № 2 та    Володимир-Волинського  ліцею «Центр освіти».

         Найкращі результати показали учні гімназії імені Олександра Цинкаловського:  Шаран Вікторія, учениця 10 класу (керівники Козік Н.О., Степанченко М.В., Бондарук О.П.), Новосад Володимир, учень 10 класу (керівники Степанченко М.В., Козік Н.О., Бондарук О.П.), Омельченко Георгій, учень 11 класу (керівник  Бондарук О.П.). Екологічні проекти спрямовані на розв’язування конкретних екологічних проблем,  показані науково- обґрунтовані дії, містяться результати певних досліджень, є звіти про їх виконання.

 

Проте, не всі проекти, подані до розгляду, оформлені згідно методичних рекомендацій.

         У своїх виступах учасники олімпіади стисло обґрунтовували вибір теми і мети своєї роботи, повідомляли про результати, які були отримані  та зроблені на їх підставі висновки. У ході виступу учні демонстрували  підготовлені презентації, пов’язані з роботою над екологічним проектом.

         Виходячи з викладеного вище

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

        1.Нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради  учнів: 

за зайняте   І місце

Шаран Вікторію, ученицю 10 класу гімназії   

Омельченка Георгія, учня 11 класу гімназії

за зайняте ІІ місце

Новосада Володимира, учня 10 класу гімназії   

Ліпко Вікторію, ученицю 11 класу Володимр-Волинського ліцею «Центр освіти»  

                                               за зайняте ІІІ місце   

Опейду Романа, учня 10 класу ЗОШ №5

Сисоєву Вероніку, ученицю 11класу НВК «ЗОШ № 3-ліцей»                         

         2. Директорам закладів загальної середньої освіти оголосити подяку за підготовку учнів до олімпіади вчителям:

Степанченко М.В., вчителю фізики гімназії імені Олександра Цинкаловського

Козік Н.О., вчителю хімії гімназії імені Олександра Цинкаловського

Бондарук О.П., вчителю біології гімназії імені Олександра Цинкаловського            

Ковальчук Л.Є.,  вчителю біології НВК «ЗОШ № 3-ліцей»         

Молочковській Ж.М., вчителю біології ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського

         3. Директорам ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського Костюк І.Р., гімназії імені Олександра Цинкаловського  Романюку О.С.:

3.1. Для участі в обласній олімпіаді направити  Шаран Вікторію, ученицю 10 класу гімназії імені Олександра Цинкаловського,  Новосада Володимира, учня 10 класу гімназії імені Олександра Цинкаловського, Омельченка Георгія, учня 11 класу гімназії імені Олександра Цинкаловського, Опейду Романа, учня 10 класу   ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського.

3.2. Керівником команди призначити вчителя біології гімназії імені Олександра Цинкаловського  Бондарук Ольгу Петрівну, поклавши на неї відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей.

          3.3. Забезпечити витрати на проїзд та оплату відрядження керівника команди та учасників олімпіади.

4. Директорам закладів загальної середньої освіти  міста довести наказ до відома вчителів та учнів і організувати роботу вчителів щодо підвищення  якості роботи з обдарованими дітьми.

5. Відповідальність за виконання наказу покласти на директорів закладів загальної середньої освіти, методиста міського методичного кабінету Красько К.М.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на  заступника начальника управління освіти, молоді та спорту  Кузмяк А.Г.

 

 

Начальник  управління                                                           В.М.Петрук   

 

Красько 22642