Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Інформатика

 

02 грудня 2019 року             м. Володимир-Волинський                      № 359  

 

 

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та участь у ІІІ (обласному) етапі

 

 

 

На виконання наказів управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 23 вересня 2019 № 481 «Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», управління освіти, молоді та спорту від 26 вересня 2019 № 262 «Про проведення І-ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді 30 листопада 2019 року у місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з інформатики. Учасниками олімпіади стали 21 учень 7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста та 3 учні Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради.

Найкращі результати показали учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (учитель Горбач В.Л.), ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (учитель Августинюк О.П.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» (учитель Ткачук О.І.), гімназії імені Олександра Цинкаловського (учитель Оксентюк С.М.) та Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» (учитель Назаров А.М.).

Міський етап олімпіади з інформатики проводився синхронно, використовуючи центральний сервер прийому і перевірки робіт учасників. Усі учні успішно ввійшли в систему під своїми логінами і паролями.

Учасникам олімпіади для всіх вікових категорій було запропоновано однакове завдання, яке полягало в розв’язанні чотирьох задач.

Аналіз результатів олімпіади свідчить, що учасники володіють навчальним матеріалом і справилися із завданнями, які вимагали від них ґрунтовних знань з основ програмування, продемонстрували вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

Враховуючи викладене вище та на підставі протоколів, поданих журі олімпіади,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Визнати переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та нагородити грамотою управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

І місце

Гринюка Сергія, учня 11 класу Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради;

Пасальського Олександра, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Калькова Олександра, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Позняка Миколу, учня 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Бойка Андрія, учня 7 класу гімназії імені О.Цинкаловського.

ІІ місце

Хлопенюка Назара, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Скока Романа, учня 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Кравчука Юрія, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені А.Кореневського;

Коржана Олександра, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

ІІІ місце

Радюка Сергія, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Гуля Кирила, учня 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Гаврилюка Захара, учня 7 класу Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради.

         2. За сумлінну роботу по підготовці учнів до олімпіади оголосити подяку вчителям, вихованці яких зайняли І місце: Назарову А.М. (Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради), Августинюку О.П. (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Горбачу В.Л. (ЗОШ № І-ІІІ ступенів 1), Ткачуку О.І. (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»), Оксентюку С.М. (гімназія імені О.Цинкаловського).

            3. З числа переможців укомплектувати  команду для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у складі:

Пасальського Олександра, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Калькова Олександра, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Позняка Миколи, учня 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей».

            4. Керівником команди призначити вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Августинюка Олександра Петровича, поклавши на нього відповідальність за збереження життя та здоров’я  дітей.

            5. Директорам ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (Мосіюку В.І.), ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (Самусєвій Л.В.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» (Матвейчуку А.С.) забезпечити участь переможців ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади в ІІІ (обласному) етапі, здійснити оплату витрат на проїзд, харчування в дорозі дітей та відрядження керівника команди.

            6. Завідувачу методичного кабінету Максимчук Н.Г. проаналізувати результати олімпіади та розглянути їх на міському методичному об’єднанні вчителів інформатики.

            7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти, молоді та спорту Кузмяк А.Г.

 

 

Начальник управління                                                               В.М.Петрук

 

Максимчук 22642