Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Історія

 27 листопада 2019 року                м. Володимир-Волинський                  № 355

 

 

 

 Про підсумки  ІІ (міського) етапу

 учнівської  олімпіади з історії

 та  участь  у  ІІІ (обласному) етапі

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами),  наказу управління освіти, науки та молоді від 23 вересня 2019 року №481, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої  учнівської молоді 23 листопада 2019 року  у  місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з історії.

В олімпіаді взяли  участь 43 учні  8, 9, 10 та 11 класів ЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..№3-ліцей», гімназії ім. О. Цинкаловського, ЗОШ №5 ім. А. Кореневського та школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Аналіз результатів олімпіади свідчить, що учасники  успішно справились із завданнями,  які вимагали від них ґрунтовних  знань з історії, продемонстрували вміння критично мислити, застосовувати теоретичні знання під час аналізу історичної події чи явища.

        Відповідно до рішення журі ІІ ( міського) етапу учнівської олімпіади

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

  1. Визнати переможцями  ІІ ( міського ) етапу учнівської олімпіади з історії та  нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

                                       

                                       

                                         І місце:

          Криласа Богдана, учня 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Богацьку Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ №5

          Галету Богдана, учня  10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Юрчука Віталія, учня 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

                                                                   

                         II місце

          Щурука Мирослава, учня 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Боць Софію, ученицю 9 класу ЗОШ №1

          Яроша Максима, учня 10 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Сацюка Владислава, учня  11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»                      

                                                III місце

             Дорош Богдану, ученицю 8 класу ЗОШ №5

          Никитюка Микиту, учня  9 класу ЗОШ №2

          Кондратюк Юлію, ученицю 10 класу гімназії ім. О. Цинкаловського                                                                                 

          Верко Тетяну, ученицю 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського                                                       

             

       2. Директорам НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей» (Матвейчук А.С.), гімназії ім.. О. Цинкаловського (Романюк О.С.) та ЗОШ №5 ім. А. Кориневського (Костюк І.Р.) забезпечити участь переможців  ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади  в ІІІ (обласному) етапі.

 3. Керівником команди призначити  Матвійчук Надію Володимирівну, вчителя історії  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей».

       4. Директору НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей» (Матвейчук А.С.) відрядити 22 січня  2020 року  в місто Луцьк  (Луцький  педагогічний коледж) Матвійчук Надію Володимирівну, вчителя історії  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей», поклавши  на  неї відповідальність  за  збереження  життя  і здоров’я дітей (список додається).

       5. Відповідальність за  виконання даного наказу покласти на директорів шкіл, методиста  міського методичного кабінету Стасюк О.М.

       6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник  управління                                                                      В.М. Петрук

 

Стасюк  21985

                                                                   

                                                         

                                                                          

                                                                         

                                                                            Додаток

                                                            до наказу управління освіти,

                                                                            молоді та спорту

                                                                            від 27 листопада  2019 року № 355

 

 

 

 

Список

збірної команди  переможців ІІ (міського) етапу

учнівської олімпіади з історії

 

 

          Крилас Богдан, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Богацька Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ №5

          Галета Богдан, учень  10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Юрчук Віталій, учень 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського