Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Математика

16 грудня 2019 року                 м. Володимир-Волинський                         № 385

 

 

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та участь у ІІІ (обласному) етапі

 

 

 

На виконання наказів управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 23 вересня 2019 № 481 «Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», управління освіти, молоді та спорту від 26 вересня 2019 № 262 «Про проведення І-ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді 14 грудня 2019 року у місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з математики. Учасниками олімпіади стали 61 учень 6-11 класів закладів загальної середньої освіти міста та 9 учнів Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради.

Найкращі результати показали учні гімназії імені О.Цинкаловського (30% призових місць). Другу рейтингову позицію посіли учні трьох шкіл НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей», ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені А.Кореневського та ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (19% призових місць). По 7% призових місць здобули учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради.

Аналіз результатів олімпіади свідчить, що учасники в основному справилися із завданнями, добре володіють програмовим матеріалом.

Максимальної кількості балів не набрав жоден учасник олімпіади. Найбільшу кількість балів отримали учні 7-го і 6-го класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Цюприк Дмитро (учитель Васильчук Н.В.) та Лисенко Денис (учитель Курант Г.М.).

 

Враховуючи викладене вище та на підставі протоколів, поданих журі олімпіади

        

                                              

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Визнати переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та нагородити грамотою управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

І місце

Мудрик Катерину, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Мороз Антоніну, ученицю 11 класу Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради;

Савчука Назара, учня 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Зубко Оксану, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Костюка Олега, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Цюприка Дмитра, учня 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей»;

Лисенка Дениса, учня 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей».

ІІ місце

Солоненко Дарину, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Білик Катерину, ученицю 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Євчука Олександра, учня 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Кобу Тетяну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Дячука Андрія, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Феля Богдана, учня 7 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Ліса Веніаміна, учня 7 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Хомін Софію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Потурая Вадима, учня 6 класу гімназії імені О.Цинкаловського.

ІІІ місце

Тарасюка Тараса, учня 11 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Пасальського Олександра, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Кормановську Анастасію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Новосад Віктора, учня 9 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Криласа Богдана, учня 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Гусєва Дениса, учня 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»;

Гаврилюка Захара, учня 7 класу Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради;

Тетерука Владислава, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Решетняка Андрія, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Коржана Дениса, учня 6 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Романюк Даяну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

         2. За сумлінну роботу по підготовці учнів до олімпіади оголосити подяку вчителям, вихованці яких зайняли перші місця: Гоц Катерині Вікторівні (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Мітюк Мирославі Василівні (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2), Курант Галині Миколаївні (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»), Васильчук Наталії Василівні (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей»), Платаш Анжеліці Миколаївні (гімназія імені О.Цинкаловського), Костюк Людмилі Володимирівні (ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені А.Кореневського).

         3. З числа переможців укомплектувати команду для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у складі:

Мудрик Катерини, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. А.Кореневського;

Савчука Назара, учня 10 класу гімназії імені О.Цинкаловського;

Зубко Оксани, учениці 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Костюка Олега, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Цюприка Дмитра, учня 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей».

         4. Керівником команди призначити Гоц Катерину Вікторівну, вчителя математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, поклавши на неї відповідальність за збереження життя та здоров’я  дітей.

5. Керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити участь переможців ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади в ІІІ (обласному) етапі, здійснити оплату витрат на проїзд, харчування в дорозі дітей та відрядження керівника команди.

6. Завідувачу методичного кабінету Максимчук Н.Г. проаналізувати результати олімпіади та розглянути їх на міському методичному об’єднанні вчителів математики.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти, молоді та спорту Кузмяк А.Г.

 

 

Начальник управління                                                                  В.М. Петрук

 

Максимчук 22642