Вітаємо переможців територіального конкурсу «Новорічна композиція»!
Вітаємо переможців територіального конкурсу
«Новорічна композиція»!

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді, залучення до збереження від вирубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій проведено конкурс «Новорічна композиція».
Заклади освіти Володимирської міської територіальної громади представили 25 робіт. Учні/вихованці, учнівські колективи продемонстрували вміння та навички у виготовленні флористичних новорічно-різдвяних композицій.
Подані роботи оцінювалися за такими критеріями: загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність, відповідність роботи вимогам Конкурсу.
Переможців територіального конкурсу «Новорічна композиція» нагороджено грамотами управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради:
номінація «Стилізована ялинка»
Сидорук Поліну, Шишко Віру, учениць Гімназії № 2, керівник Місюра І. С.;
номінація «Новорічна композиція»
Бойчука Дмитра, учня ліцею імені Олександра Цинкаловського, керівник Бойчук О.С.;
Кульоміну-Вінк Єлизавету, ученицю Гімназії №1, керівник Ісик Л. П.;
номінація «Новорічний вінок»
Павленко Софію, ученицю ліцею імені Олександра Цинкаловського, керівник Щурук В. В.;
номінація «Сюжетна композиція»
Левчук Анну, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник Пісоцька О. П.;
номінація «Новорічний колаж чи картина»
Свіржевську Уляну, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник Дудик Н.М.;
Камінську Неллі, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник П’ятоха Н.А.;
Бойко Софію, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник Пилипюк І.Р.;
номінація «Новорічний подарунок»
Карабася Романа, учня Гімназії с. Ласків, керівник Булеца Н. І.;
Редько Данієлу, ученицю Гімназії с. Ласків, керівник Сидорук А. В.
Вітаємо переможців! Дякуємо всім за активну участь у конкурсі!