A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Вітаємо переможців територіального конкурсу «Новорічна композиція»!

Дата: 10.12.2025 14:45
Кількість переглядів: 36

Вітаємо переможців територіального конкурсу

«Новорічна композиція»!

Фото без опису

         

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді, залучення до  збереження від вирубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій проведено конкурс «Новорічна композиція».

Заклади освіти Володимирської міської територіальної громади представили 25 робіт. Учні/вихованці, учнівські колективи продемонстрували  вміння та навички у виготовленні флористичних новорічно-різдвяних композицій.

Подані роботи оцінювалися за такими критеріями: загальне враження від роботи, ідея роботи,  техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність, відповідність роботи вимогам Конкурсу.

       Переможців територіального конкурсу «Новорічна композиція» нагороджено грамотами управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради:

                                           номінація «Стилізована ялинка»

        Сидорук Поліну, Шишко Віру, учениць Гімназії № 2, керівник           Місюра І. С.;

                                 номінація «Новорічна композиція»

         Бойчука Дмитра, учня ліцею імені Олександра Цинкаловського, керівник Бойчук О.С.;

         Кульоміну-Вінк Єлизавету, ученицю Гімназії №1, керівник Ісик Л. П.;

                                      номінація «Новорічний вінок»

Павленко Софію, ученицю ліцею імені Олександра Цинкаловського,    керівник Щурук В. В.;

                                     номінація «Сюжетна композиція»

 Левчук Анну, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник      Пісоцька О. П.;

                               номінація «Новорічний колаж чи картина»

Свіржевську Уляну,  вихованку Центру позашкільної освіти, керівник Дудик Н.М.;

Камінську Неллі, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник П’ятоха Н.А.;

         Бойко Софію, вихованку Центру позашкільної освіти, керівник         Пилипюк І.Р.;

                                   номінація «Новорічний подарунок»

                  Карабася Романа, учня Гімназії с. Ласків, керівник Булеца Н. І.;

                  Редько Данієлу, ученицю Гімназії с. Ласків, керівник Сидорук А. В.

 

 

 Вітаємо переможців! Дякуємо всім за активну участь у конкурсі! 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень