Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Польська мова

Про підсумки  ІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з польської мови та літератури та

участь у  ІІІ (обласному) етапі

             

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами),  наказу управління освіти, науки та молоді від 23 вересня 2019 року №481, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої  учнівської молоді 02 листопада 2019 року  у  місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з польської  мови та літератури.

        В олімпіаді взяли участь 10 учнів 9-х та 2-а учні 10-х класів ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №5, гімназії імені Олександра Цинкаловського та Володимир – Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради.

       

        Відповідно до рішення журі ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

  1.    Визнати переможцями  ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівські олімпіади з польської мови та літератури, нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради учнів шкіл міста:                               

              9 клас 

              І місце – Боць Софія, учениця ЗОШ №1 (вчитель Шуляр С.О.) та Ковальчук Вероніка, учениця ліцею «Центр освіти» (вчитель Панасевич І.М.),

              ІІ місце – Захарунь Ірина, учениця ліцею «Центр освіти» (вчитель Панасевич І.М.) та Зубко Оксана, учениця ЗОШ №1 (вчитель Шуляр С.О.),

              ІІІ місце – Берегова Інна, учениця гімназії імені Олександра Цинкаловського (вчитель Кашубський В.В.).

             10 клас  

              І місце – Бабенкова Любов, учениця ЗОШ №2 (вчитель Дубова Ю.В.),

              ІІ місце – Владарчук Вікторія, учениця ЗОШ №2 (вчитель Дубова Ю.В.)

  1. Дирекціям шкіл міста:
    1. Проаналізувати результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади та активізувати роботу педагогів з обдарованими учнями щодо вивчення польської мови.

       3. Директорам ЗОШ №1 (Самусєва Л.В.),  ЗОШ №2 (Мосіюк В.І.) забезпечити участь учениці 9 класу ЗОШ №1 Боць Софії та учениці 10 класу ЗОШ №2 Бабенкової Любові, переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади в ІІІ (обласному) етапі.

 4. Керівником команди призначити  Шуляр Світлану Олександрівну, вчителя польської мови ЗОШ №1.

       5. Директору ЗОШ №1 (Самусєва Л.В.) відрядити 20 січня 2020 року в місто Луцьк  (Луцький  педагогічний коледж) Шуляр Світлану Олександрівну, вчителя  польської мови ЗОШ №1, поклавши  на  неї  відповідальність  за  збереження  життя  і здоров’я учасників учнівської олімпіади.

       6.  Видатки на відрядження з оплатою добових і проїзду віднести  за рахунок закладу,  що відряджає.

       7. Відповідальність за  виконання даного наказу покласти на директорів шкіл міста, методиста  міського методичного кабінету Стасюк О.М.

       8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник  управління                                                                       В.М. Петрук

 

Стасюк  22642