Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Правознавство

 16 грудня 2019 року                м. Володимир-Волинський                            № 384

 

 

 Про підсумки  ІІ (міського) етапу

 учнівської  олімпіади з правознавства

 та  участь  у  ІІІ (обласному) етапі

             

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами),  наказу управління освіти, науки та молоді від 23 вересня 2019 року №481, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої  учнівської молоді 14 грудня 2019  року  у місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з правознавства. В олімпіаді взяли  участь 19 учнів 9, 10 та 11 класів ЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..№3-ліцей», гімназії ім. О. Цинкаловського, ЗОШ №5 ім. А. Кореневського та ліцею «Центр освіти».

        Аналіз результатів олімпіади свідчить, що учасники  успішно справились із завданнями,  які вимагали від них ґрунтовних  знань в усіх розділах правознавства. Проте, окремі учасники виявили недостатній рівень підготовки до олімпіади.

        Відповідно до рішення журі ІІ ( міського) етапу учнівської олімпіади

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

  1.    Визнати переможцями  ІІ ( міського ) етапу учнівської олімпіади з правознавства та  нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

                                       

                                         І місце:

          Зозулю Ольгу, ученицю 9 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Кондратюк Юлію, ученицю 10 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Назарову  Марію, ученицю 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

                         II місце

          Коржан Анну, ученицю 9 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Дудик Дарію, ученицю  10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Лисюк Аллу, ученицю 11 класу ЗОШ №5

                               

                     III місце

              Боць Софію,  ученицю 9 класу ЗОШ №1

          Хмелецьку Анастасію, ученицю 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Голіброду Аліну, ученицю 10 класу ЗОШ №5

 

 

       2. Директору гімназії ім.. О.Цинкаловського (Романюк О.С.) забезпечити участь переможців  ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади  в ІІІ (обласному) етапі.

 3. Керівником команди призначити Безсмертну Наталію Василівну, вчителя історії та правознавства гімназії ім. О.Цинкаловського.

      4. Директору гімназії ім. О.Цинкаловського (Романюк О.С.) відрядити 20 січня  2020 року  в місто Луцьк  (Луцький  педагогічний коледж) Безсмертну Наталію Василівну, вчителя історії та правознавства, поклавши  на  неї  відповідальність  за  збереження  життя  і здоров’я дітей (список додається).

       5. Відповідальність за  виконання даного наказу покласти на директорів шкіл, методиста  міського методичного кабінету Стасюк О.М.

      6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник  управління                                                                      В.М. Петрук

 

Стасюк  22642

                                                                    

 

 

 

 

 

                                                                          

                                                                 

 

 

                            Додаток

                                                             до наказу управління освіти,

                                                                            молоді та спорту

                                                                            від 16 грудня  2019 року № 384

 

 

 

 

Список

збірної команди  переможців ІІ (міського) етапу

учнівської олімпіади з правознавства

 

         

                   

          Зозуля Ольга, учениця 9 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Кондратюк Юлія, учениця 10 класу гімназії ім. О. Цинкаловського

          Назарова  Марія, учениця 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського