Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Трудове навчання

 23 грудня 2019 року            місто  Володимир-Волинський                       № 404

 

 

 

 Про підсумки  ІІ (міського) етапу

 учнівської  олімпіади з трудового навчання

 та  участь у  ІІІ (обласному) етапі

             

 

          Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами),  наказу управління освіти, науки та молоді від 23 вересня 2019 року №481, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої  учнівської молоді 20-21 грудня 2019 року  у  місті Володимирі-Волинському проведено міську олімпіаду з трудового навчання.

В олімпіаді взяли  участь 14 учнів  7, 8, 9 класів ЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..№3-ліцей», ЗОШ №5 ім. А. Кореневського та ліцею «Центр освіти».

        Аналіз результатів олімпіади свідчить, що учасники в основному справилися з завданнями. Найкращі результати показали учні ЗОШ №5 ім. А.Кориневського, ЗОШ №2.

        Відповідно до рішення журі ІІ ( міського) етапу учнівської олімпіади

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

  1.    Визнати переможцями  ІІ ( міського ) етапу учнівської олімпіади

з трудового навчання та нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту учнів шкіл міста:

                                       

                                        

                                         І місце

          Никонюк Ірину, ученицю 7 класу ЗОШ № 5 ім. А.Кориневського

          Сівака Андрія, учня 8 класу ЗОШ № 2

                  

                         II місце

          Віржанську Анну, ученицю 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей»

          Подлевського Олександра, учня 9 класу ЗОШ № 1

         

                                          III місце

           Маслянку Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ № 1

           Губу Вероніку, ученицю 9 класу ліцею «Центр освіти»

           Воєводу Максима, учня 8 класу ЗОШ № 5 ім. А.Кориневського

           Подзізея Дмитра, учня 8 класу ліцею «Центр освіти»

                

       2. Директорам ЗОШ №2 (Мосіюк В.І.), ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського (Костюк І.Р.) забезпечити участь переможців  ІІ (міського) етапу учнівської олімпіади  в ІІІ (обласному) етапі.

 3. Керівниками команди призначити  Стрельчук Тетяну Володимирівну та Радюка Олександра Івановича, вчителів трудового навчання ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського та ЗОШ №2.

      4. Директорам ЗОШ №2 (Мосіюк В.І.), ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського (Костюк І.Р.) відрядити 09 січня 2020 року в місто Луцьк (Луцький навчально-виховний комплекс № 26) на ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій), який проходитиме в 2 тури: теоретичний тур та комплексна робота, Стрельчук Тетяну Володимирівну та Радюка Олександра Івановича вчителів трудового навчання, поклавши  на  них  відповідальність  за  збереження  життя  і здоров’я дітей (список додається).

       5. Відповідальність за  виконання даного наказу покласти на директорів ЗОШ №2 (Мосіюк В.І.), ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського (Костюк І.Р.), методиста  міського методичного кабінету Стасюк О.М.

      6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник  управління                                                                      В.М. Петрук

 

Стасюк  22642

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            Додаток

                                                          до наказу управління освіти,

                                                                            молоді та спорту

                                                                            від 23 грудня  2019 року № 404

 

 

 

 

Список

збірної команди  переможців ІІ (міського) етапу

учнівської олімпіади з трудового навчання

 

 

          Никонюк Ірина, учениця 7 класу ЗОШ № 5

          Сівак Андрій, учень 8 класу ЗОШ № 2