Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Новини

 

        

Міський голова привітав працівників закладів дошкільної освіти міста за сумлінну працю з Всеукраїнським днем дошкілля !

Дата створення: 18:04 25.09.2020

Міський голова привітав працівників закладів дошкільної освіти міста за сумлінну працю з Всеукраїнським днем дошкілля!!!

27 вересня- Всеукраїнський день дошкілля !!! Вітаємо !!!

Дата створення: 08:11 25.09.2020

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство  та подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою педагогів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити та берегти свою Батьківщину.

Рудь Галина Володимирівна, вихователь-методист закладу дошкільної освіти № 7 «Волиняночка» - претендент на щорічну Премію Верховної Ради України

Дата створення: 13:39 11.09.2020

Депутати Волинської обласної ради визначили претендента на щорічну Премію Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів - Рудь Галину Володимирівну, вихователя-методиста закладу дошкільної освіти  № 7 «Волиняночка». Про це йшлося у четвер, 10 вересня, під час сесійного засідання. 

Вітаємо ЗДО № 8 "Вишиванка" з переможцем !!!

Дата створення: 15:49 11.08.2020

       Вихователь закладу дошкільної освіти №8 «Вишиванка» Миколайчук Оксана Миколаївна є переможцем XХV обласної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині» та нагороджена дипломом управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації ІІІ ступеня.