A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Володимирська дитяча музична школа

Віслобоков Роман Юрійович

  • Кількість працівників: 57
  • Кількість учнів: 305
  • Відділи: фортепіанний, народний, духовий, струнно-смичковий, музично-теоретичний, вокальний

Інформація про школу на сайті Володимирської міської ради

Сторінка школи в соціальній мережі Facebook

Сторінка школи в соціальній мережі Instagram

З 1950 року  у Володимирі працював філіал  Луцької музичної школи № 1. 14 вересня 1954 року була відкрита Володимир-Волинська дитяча музична школа, як окремий самостійний заклад. Це друга музична школа, яка відкрита на Волині у повоєнні роки.

Володимир-Волинська дитяча музична школа дала життя спочатку як філіалам, а згодом і як самостійним мистецьким школам у містах Ковелі, Нововолинську, Устилузі, та в селищі Локачах.

За багаторічну діяльність школу закінчили більш як 2200 учнів. Серед них є вчені, композитори, концертуючі музиканти, артисти оркестрів, викладачі мистецьких навчальних закладів України.

Гордістю школи є випускники – Олександр Некрасов, Людомир Філоненко, Нінель Самохвалова, Олександр Нікульченков, Сергій Мітрофанов та інші.

За  65 років у школі працювало більше як 230 викладачів.

Сьогодні в закладі працює 51 педагогічний працівник, з них 23 – мають повну вищу освіту, 3 – базову вищу, 25 – неповну вищу. 9 викладачів школи мають вищу кваліфікаційну категорію викладача, 9 викладачів – педагогічні звання «старший викладач» та 1 – «викладач методист».

У школі навчається 331 учень на теоретичному, фортепіанному, струнно-смичковому, народному, духовому та вокальному відділах.

Учні школи брали участь і ставали переможцями міжнародних, всеукраїнських фестивалів та конкурсів:  юних бандуристів «Волинський кобзарик» (м.Луцьк), класичної гітари «GuitArt Manevychi» (смт. Маневичі), дитячої та юнацької творчості «Talents of the world» (м.Санок Польща), «Весняний зорепад» (м. Львів), «Сцена віртуоза» (м.Хмельницький), «Українська естафета творчості» (м.Івано-Франківськ), «Pro Fest» (м.Київ), «Барви Полтави» (м.Полтава), виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» (м. Кропивницький), виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (м.Харків), «Соняшник» (м.Київ), виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (м.Луцьк); обласних конкурсів – піаністів, солістів-вокалістів, виконавців на народних, струнно-смичкових, духових інструментах, з музично-теоретичних дисциплін та музичної літератури, народно-інструментальної музики «Калинова сопілка», народного танцю та духової музики  «Луцьк – центр Європи».

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень