A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи

Дата: 08.10.2021 14:12
Кількість переглядів: 105

Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи

Усі працівники закладів освіти впродовж найближчого часу мають здійснити щеплення проти COVID-19, в іншому випадку їх буде відсторонено від роботи у закладі освіти.

Про це заявили у Міністерстві охорони здоров'я, коментуючи наказ відомства, яким працівників освітньої галузі включено до переліку професій, які підлягають обов'язковій вакцинації.

Норма наказу про обов'язкову вакцинацію поширюється на всіх працівників закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ МОЗ набере чинності через один місяць з дня його публікації.

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують, що працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Виключенням є працівники галузі, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень. Вони  обов'язковій вакцинації не підлягатимуть.

Окрім освітян, обов'язковій вакцинації підлягатимуть працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також працівники місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів.

Найближчим часом до переліку професій, працівники яких будуть підлягати обов'язковій вакцинації, буде включено службовців усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та працівників поштових послуг.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень