A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Змінився перелік предметів ЗНО для вступу на 12 спеціальностей

Дата: 01.12.2021 10:06
Кількість переглядів: 109

Змінився перелік предметів ЗНО для вступу на 12 спеціальностей

Зміни закріплені в оновленій редакції Умов прийому, зареєстрованій у Міністерстві юстиції

Міністерством освіти змінений перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на спеціальності галузі знань «Міжнародні відносини» та «Охорона здоров’я».

Такі зміни закріплені в оновленій редакції Умов прийому до закладів вищої освіти в 2022 році, що зареєстрована Міністерством юстиції.

Так, для вступу на медичні спеціальності за ініціативи Міністерства охорони здоров’я змінено пари конкурсних предметів: другим предметом вступники у 2022 році зможуть обрати математику або хімію, а третім – фізику або біологію.

Щодо спеціальностей галузі «Міжнародні відносини», то для двох з них – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини» – значно розширений перелік третього предмета на вибір. У 2022 році абітурієнти в якості третього предмета зможуть подавати сертифікат з будь-якого предмета ЗНО.

Для вступу на спеціальність «Міжнародне право» абітурієнти третім предметом на вибір зможуть подавати сертифікат з математики або історії України.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень