A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами ГС стосовно дітей та молоді

Дата: 16.12.2021 16:15
Кількість переглядів: 113

15 грудня відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році.

 Голова конкурсної комісії, Андрій Гудим, ознайомив присутніх з питаннями, які виносяться на розгляд комісії, а саме: про ухвалення Регламенту роботи міської конкурсної комісії з розгляду програм (проеєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році, про конфлікт інтересів членів конкурсної комісії та допуск конкурсних пропозицій поданих інститутами громадянського суспільства для участі у ІІ етапі конкурсу.

         На засіданні ухвалили Регламент роботи даної комісії та повідомили, що конфлікт інтересів у членів конкурсної комісії відсутній. До   участі у ІІ етапі конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році допущені наступні конкурсні пропозиції:

     від громадської організації «Зелений маяк»: 

  • «Національнопатріотичний дитячий табір “Рейнджер кемп Україна”»;
  • «Дитячоюнацький футбольний міні-чемпіонат “World Cup2022”»;
  • «Школа організації здорового освітнього середовища»;

     від громадської організації «Берег надії»:

  •  «Фестиваль творчості для дітей/молоді з інвалідністю».

         На ІІ етапі конкурсу буде проводитись відкритий захист конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій.

         Відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 24 грудня 2021 року о 11.00 год в нижньому залі міської ради, за адресою: вул. Д. Галицького, 5.

    Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

 

Розпорядження про створення конкурсної комісії від 14.12.2021р.  388р.:  https://rada.info/upload/users_files/44573674/34f04520b480786c42a35d69d5554a5d.docx

Регламент роботи міської конкурсної комісії:  https://rada.info/upload/users_files/44573674/2bbfb7689c222e9fd659877bef98e432.docx


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень