A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Визначено переможців конкурсу«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 02.02.2022 15:36
Кількість переглядів: 157

Підбито підсумки   ІІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого
 Шевченківським дням.

 У конкурсі брали участь 140 юних митців, які представили 147 творчих робіт у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».
     
   Згідно з  рішенням журі, 10 кращих робіт відібрані для участі в IV (підсумковому) етапі XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у місті Києві,   чотири з них -  роботи учнів Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького (викладачі Юрчук К.І., Омельченко Т.С., Гарголь І.К.), ще одна -  учениці Устилузької школи мистецтв, музею-садиби імені Ігоря Стравінського (викладач Михалик Я.В.).
          Отож, переможці конкурсу у  номінації «Образотворче мистецтво»:

Мазій Дарія (викладач Юрчук К.І.), Охрімчук Андріан (викладач Гарголь І.К.); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»: Левчук Владислава (викладач Омельченко Т.С.), Михалик Тетяна (викладач Гарголь І.К.), Шатківська Оксана (викладач Михалик Я.В.) – Устилузької школи мистецтв, музею-садиби імені Ігоря Стравінського
           Дипломанти конкурсу, номінація «Образотворче мистецтво»:

І категорія
ІІ місце:  Малюк Поліна (викладач Юрчук К.І.), ІІІ – Дмитрук Софія (викладач Курилич Л.Р.) Політай Анна (викладач Юрчук П.П.);
ІІ категорія
І –Павлюченко Евеліна (викладач Омельченко Т.С.) ,  ІІІ – Павловська Маргарита (викладач Юрчук К.І.);
ІІІ категорія
І – Русь Марія (викладач Михалик Я.В.), ІІ – Нечай Мар’яна (викладач Гарголь І.К.);
І
V категорія
І – Михалик Тетяна (викладач Михалик Я.В.),  ІІ – Гавришко Валерія (викладач Омельченко Т.С.) .  

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

ІІІ категорія
ІІІмісце  –Яцина Дарія (викладач Омельченко Т.С.),  Зельга Дарина (викладач Юрчук К.І.)

ІV категорія
ІІ – Сурмик Софія (викладач Михалик Я.В.), ІІІ –Серафін Даниїл та Козлюк Анна  (викладач Михалик Я.В.)

Вітаємо переможців та призерів конкурсу та їх викладачів!

Підбито підсумки   ІІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого
 Шевченківським дням.

 У конкурсі брали участь 140 юних митців, які представили 147 творчих робіт у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».
     
   Згідно з  рішенням журі, 10 кращих робіт відібрані для участі в IV (підсумковому) етапі XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у місті Києві,   чотири з них -  роботи учнів Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького (викладачі Юрчук К.І., Омельченко Т.С., Гарголь І.К.), ще одна -  учениці Устилузької школи мистецтв, музею-садиби імені Ігоря Стравінського (викладач Михалик Я.В.).
          Отож, переможці конкурсу у  номінації «Образотворче мистецтво»:

Мазій Дарія (викладач Юрчук К.І.), Охрімчук Андріан (викладач Гарголь І.К.); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»: Левчук Владислава (викладач Омельченко Т.С.), Михалик Тетяна (викладач Гарголь І.К.), Шатківська Оксана (викладач Михалик Я.В.) – Устилузької школи мистецтв, музею-садиби імені Ігоря Стравінського
           Дипломанти конкурсу, номінація «Образотворче мистецтво»:

І категорія
ІІ місце:  Малюк Поліна (викладач Юрчук К.І.), ІІІ – Дмитрук Софія (викладач Курилич Л.Р.) Політай Анна (викладач Юрчук П.П.);
ІІ категорія
І –Павлюченко Евеліна (викладач Омельченко Т.С.) ,  ІІІ – Павловська Маргарита (викладач Юрчук К.І.);
ІІІ категорія
І – Русь Марія (викладач Михалик Я.В.), ІІ – Нечай Мар’яна (викладач Гарголь І.К.);
І
V категорія
І – Михалик Тетяна (викладач Михалик Я.В.),  ІІ – Гавришко Валерія (викладач Омельченко Т.С.) .  

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

ІІІ категорія
ІІІмісце  –Яцина Дарія (викладач Омельченко Т.С.),  Зельга Дарина (викладач Юрчук К.І.)

ІV категорія
ІІ – Сурмик Софія (викладач Михалик Я.В.), ІІІ –Серафін Даниїл та Козлюк Анна  (викладач Михалик Я.В.)

Вітаємо переможців та призерів конкурсу та їх викладачів!

 

 

            


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень