A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2010 р.н. «Тисячолітнє місто» присвячений Героям Небесної Сотні

Дата: 23.02.2023 09:27
Кількість переглядів: 53

На базі спортивного комплексу центру "Спорт для всіх" відбувався V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2010 р.н. «Тисячолітнє місто» присвячений Героям Небесної Сотні. Організатором турніру був Панченко Владислав, тренер місцевої команди по футболу та управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Зібралось 12 команд з різних областей України. Серед присутніх учасників були 3 команди з Володимира: ЖФК Ладомир, ВІК-Волинь та ДЮСШ Володимир. Було зіграно 30 насичених ігор, в яких визначили призерів змагань. Серед них стали: команди з Ковеля, Турійська та Луцька. Бронзовими призерами турніру стала команда Universalfootballteam з Луцька, срібні призери ДЮФК Тайм Ковель, переможцями турніру стала команда  ДЮСШ Турійськ. Нажаль, команди з Володимира не ввійшли в трійку кращих, але проявили морально -вольові якості, не поступалась у боротьбі та показала сильну командну гру. Всі команди були нагородженні, кубками, медалями.  Також, у кожній команді було виділено кращого гравця турніру.

Організатори турніру дякують усім командам за прийняту участь у турнірі, та бажають успіхів у подальших змаганнях.