людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Дата: 03.03.2023 14:18
Кількість переглядів: 40

01 березня 2023 року у приміщенні ВЦФЗН «Спорт для всіх» відбувся баскетбольний турнір «Junior NBA» («Джуніор НБА») серед закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади.

На турнірі команди змагались у спортивній формі (баскетбольній джерсі) діючих команд НБА: “Boston Celtics”, “Chicago Bulls”, “LA Lakers”, “Brooklyn Nets”, “Golden State Warriors”, “Utah Jazz”, яку видала ГО «Зелений маяк» на час проведення турніру.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань та побажав юним спортсменам успіху та перемоги. Керівник ГО «Зелений маяк» Руслан Бормовий, який привітав присутніх, розповів про правила гри, представив головного суддю змагань Олександра Тимощука, гравця команди української супер-ліги з баскетболу БК «Старий Луцьк».

У підсумку переможцями стала команда ліцею № 2 (“Boston Celtics”), друге місце посіла команда ліцею № 3 (“Brooklyn Nets”) та 3 місце – ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського (“Golden State Warriors”).

Під час турніру було проведено два індивідуальних конкурси із нагородами для чемпіонів у таких номінаціях як:  «Кидки із-за дуги» переможцем став Вадим Озеров (ліцей № 2 “Boston Celtics”) та «Баскетбольна майстерність» – Назар Ісаков (ліцей № 2 “Boston Celtics”).

Переможець турніру нагороджений кубком турніру «Junior NBA» («Джуніор НБА»), дипломами та стилізованими медалями, також відзнаку отримав тренер команди-переможниці Андрій Фіщук. Команди, які зайняли 2 та третє місце нагороджені дипломами та стилізованими медалями.

Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог!