A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2012 р.н. «Тисячолітнє місто» відбувся у Володимирі

Дата: 07.03.2023 12:22
Кількість переглядів: 39

На базі спортивного комплексу центру "Спорт для всіх" 04-05 березня відбувався V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2012 р.н. «Тисячолітнє місто».

Організатором турніру був Панченко Владислав, тренер місцевої команди по футболу та управління з гуманітарних питань. Зібралось 13 команд з різних областей України. Було зіграно більше 40 насичених ігор, змагання проходили у безкомпромісній боротьбі, в останній грі турніру вирішилась доля призових місць. Бронзовими призерами стала команда з м. Луцьк ФК Адреналін, срібними призерами стала команда з м.Луцьк ДЮСШ № 2 та переможцем турніру стала команда з м. Маневичі ДЮСШ Маневичі.

Всі команди були нагородженні кубками, медалями. Також, у кожній команді було виділено кращого гравця турніру.

Організатори турніру дякують усім командам за прийняту участь у турнірі, та бажають успіхів у подальших змаганнях.