A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Мальований світ учнів дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького

Дата: 18.04.2023 16:54
Кількість переглядів: 13

   

Мальований світ учнів дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького

На конкурсі було представлено 280 творчих робіт, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 103, «Писанкарство» – 76, та «Декоративно-прикладне мистецтво» – 101. Згідно рішення журі, 135 робіт відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ, всі інші учасники отримають подяку за участь.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ
обласного конкурсу писанки «Великоднє диво» серед учнів мистецьких шкіл, працівників клубних установ області, студентів вищих навчальних закладів

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ категорія:
І місце Бень Данило (Тетяна Омельченко)

ІІІ місце – Кулеша Валерія (Ярослава Михалик), Забродоцька Анастасія (Людмила Курилич), Ядчук Анна (Людмила Курилич)

ІІІ категорія:
І місце – Юрманова Дарія (Олена Свиридова)
ІІІ місце – Книш Софія (Устилузька ШМ Олена Салабай), Сачук Яна (Катерина Юрчук),
Ткачик Софія (Устилузька ШМ Олена Салабай), Попік Валерія (Устилузька ШМ Ярослава Михалик)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ категорія:
І місце – Мельничук Анна (Ярослава Михалик)
Шелест Оксана (Устилузька ШМ Ярослава Михалик), Самолюк Тетяна (Устилузька ШМ Ярослава Михалик)
ІІ місце – Дячук Єлизавета (Людмила Моспан)

ІІІ категорія:
І місце – Ільїна Юлія (Галина Страхорчук)

ІV категорія:
ІІІ місце – Савюк Анастасія (Тетяна Омельченко), Колективна робота (Людмила Моспан), Гавришко Валерія (Тетяна Омельченко)

Номінація «Писанкарство»

І категорія:
ІІ місце – Пюрко Софія (Устилузька ШМ Катерина Юрчук)
ІІІ – Пельц Софія (Катерина Юрчук)

ІІ категорія:
І місце – Корнійчук Дарина (Катерина Юрчук)
ІІ – Боганкова Інна-Марія (Людмила Курилич)
ІІІ – Вітрук Стефана (Людмила Курилич)

ІІІ категорія:
І – Оніщук Дарія (Ірина Надюкова), Гладишева Анна (Ірина Надюкова)
ІІ – Собчук Анастасія (Людмила Моспан), Просова Ірина (Ірина Надюкова)
Ткачик Софія (Устилузька ШМ Олена Салабай), Кугай Дарина (Устилузька ШМ Катерина Юрчук)
ІІІ – Микитюк Христина (Ірина Надюкова), Цейко Вікторія (Ірина Надюкова)
Арутюнян Дарія (Устилузька ШМ Олена Салабай)

   

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень