A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Визначено кандидатів на призначення стипендій Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»

Дата: 14.06.2023 17:06
Кількість переглядів: 40

Визначено кандидатів на призначення стипендій Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»

14 червня відбулось засідання експертної комісії з призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира». 

На порядок денний було винесено питання: про порядок призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», розгляд кандидатур, що висунуті на здобуття стипендій та підготовку проєкту рішення міської ради про призначення та виплату стипендій міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира».

Начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук, ознайомив з Положенням про призначення стипендії «Майбутнє Володимира», відповідно до якого з 01 квітня по 01 червня поточного року відбувалось висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради. Подано було 17 подань.

Голова експертної комісії Костянтин Зінкевич повідомив, що з поданих кандидатур необхідно буде вибрати 10, адже згідно Положення кількість стипендій – до 10 (включно) на 1 рік і вони розподіляються у наступних пропорціях: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі – 20% стипендій;за досягнення в галузі спорту – 20% стипендій;за досягнення в галузі культури – 20% стипендій; за досягнення у трудовійта громадській діяльності – 40 % стипендій. Оскільки, у номінації за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі було подано одного кандидата, то рішенням комісії було вирішено перенести одну квоту у номінацію за досягнення у трудовійта громадській діяльності.

Після обговорення кандидатів було вирішено винести на розгляд депутатів міської ради наступних кандидатів на призначення стипендій Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»: Ігоря Волошинського(актора народного аматорського театру-студії  «Різнобарв’я» культурно-мистецького центру), Владислава Мельничука (засновника та тренера клубу спортивного та бального танцю «DancerDanceStudio»), Станіслава Сидорова (вчителя історії ліцею ім. О. Цинкаловського Володимирської міської ради), Вікторію Гірин (гравчиню ЖФК «Ладомир» ВВ», асистента тренера), Максима Зейналяна (вихованця Володимирської ДЮСШ ім. О. Зінкевича), Вероніку Бормову (заступника голови громадської організації «Зелений маяк»), Наталію Бочнюк (вихователя ЗДО № 7 «Волиняночка»), Уляну Датчук (викладача Володимирської дитячої музичної школи по класу домри), Ліну Нестерак (завідуючу відділенням амбулаторного гемодіалізу КП «Володимирське територіальне медичне об’єднання») та Діану Олексюк (викладачку хореографії та ритміки Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень