A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Рішенням міської ради від 02.12.2022 р. № 19/24 затверджено «Програму розвитку молодіжної політики та спорту у міській територіальній громаді на 2023- 2027 роки», в якій передбачено надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким

Дата: 23.06.2023 15:50
Кількість переглядів: 39

Рішенням міської ради від 02.12.2022 р. № 19/24 затверджено «Програму розвитку молодіжної політики та спорту у міській територіальній громаді на 2023- 2027 роки», в якій передбачено надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Згідно з вимогами п. 3 та п. 17 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2001р. № 584 (зі змінами та доповненнями), отримати пільговий довгостроковий кредит має право:

– сім’я, в якій чоловік і дружина віком до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі громадяни віком до 35 років включно;

– молоді вчені, подружжя, в якому чоловік або дружина є молодим ученим, та неповні сім’ї, в яких мати або батько є молодим ученим, що потребують поліпшення житлових умов, мають право на отримання кредиту до досягнення молодими вченими віку 35 років включно, якщо вони є громадянами України, працюють на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників, зазначених у переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 257, або навчаються за денною формою в аспірантурі, ад’юнктурі, докторантурі.

За умови, якщо вони:

– перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов;

– підтвердили свою платоспроможність;

– мають можливість внести на особистий рахунок, що відкривається регіональним управлінням Фонду в банку-агенті, першого внеску в розмірі не менш як 6 відсотків вартості будівництва (реконструкції) житла.

Для отримання пільгового довгострокового кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла кандидату спочатку необхідно стати на чергу в управлінні з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, подавши оригінал довідки про перебування на квартирному обліку та про склад сім’ї.

За детальнішою інформацією можна звертатись в управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради: вул. Ковельська, 129, ІІ поверх, тел. (03342) 2-36-28.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень