A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з  історії, української мови та літератури, хімії, економіки, інформатики та їх наставників!

Дата: 05.12.2023 16:30
Кількість переглядів: 60

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з  історії,

української мови та літератури, хімії, економіки, інформатики

та їх наставників!

 

Визнано переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з  навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році  та нагороджено грамотами управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради учнів закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади:

 

                                                                       ІСТОРІЯ

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Кондратюк Вікторію Святославівну

Ліцей № 3 Володимирської міської ради

Дмитрук Ірина Анатоліївна

    8

І

Рабушко Вєсту Вячеславівну

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Новак Світлана Андріївна

9

І

Войтюка Сергія Сергійовича

Ліцей № 3 Володимирської міської ради

Данилюк Володимир Володимирович

10

І

Марчак Анастасію Олександрівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Безсмертна Наталія Василівна

11

 

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Троця Ореста Олександровича

Ліцей                 с. Суходоли Володимирської міської ради

Стрельнікова Ірина Анатоліївна

    7

    І

Борисову Лідію Юріївну

Комунальна організація «Гімназія № 7 Володимирської міської ради»

Кліщук Наталія Володимирівна

    8

І

Самусєва Іллю Андрійовича

Ліцей № 1 Володимирської міської ради

Пасальська Лариса Володимирівна

9

І

Горобець Уляну Володимирівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Бакун Людмила Олександрівна

10

І

Марчак Анастасію Олександрівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Бакун Людмила Олександрівна

11

 

 

                                                      ХІМІЯ

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Верко Ірину Олександрівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Козік Наталія Олександрівна

    8

І

Никонюка Андрія Володимировича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Козік Наталія Олександрівна

9

І

Маслюк Наталію Юріївну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Козік Наталія Олександрівна

10

І

Більця Назарія Богдановича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Козік Наталія Олександрівна

11

 

 

 

                                                                  ЕКОНОМІКА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Майфата Артема Павловича

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Тарасюк Олександр Миколайович

9

І

Решетняка Андрія Володимировича

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Тарасюк Олександр Миколайович

10

І

Єрко Владиславу Романівну

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Тарасюк Олександр Миколайович

11

 

                                                         ІНФОРМАТИКА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Корнійчука Юрія Вікторовича

Ліцей с. Суходоли

Володимирської міської ради

 

Борис Володимир Володимирович

    8

І

Подлевського Володимира Андрійовича

Ліцей № 1 Володимирської міської ради

Горбач Василь Леонідович

9

І

Самусєва Іллю Андрійовича

Ліцей № 1 Володимирської міської ради

Горбач Василь Леонідович

10

І

Бойка Андрія Сергійовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Оксентюк Сергій Миколайович

11

І

Більця Назарія Богдановича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Оксентюк Сергій Миколайович

Остап’юк Владислав Володимирович

11

 

 

Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання нашим учням!  Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи та прагнення до знань будуть постійними супутниками.

 

Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!!!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень