A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Переможці  ІІ  етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році  – географії, астрономії, німецької та французької мов!

Дата: 12.12.2023 14:43
Кількість переглядів: 42

Переможці  ІІ  етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році  –

географії, астрономії, німецької та французької мов!

 

         Визнано переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з географії, астрономії, німецької та французької мов в 2023/2024 навчальному році та нагороджено грамотами управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради учнів закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади:

                                                         ГЕОГРАФІЯ

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Фединця Марка Ростиславовича

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Книш Мар’яна Олександрівна

8

І

Никонюка Андрія Володимировича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Процюк Олена Сергіївна

9

І

Мостинську Анну Олександрівну

Ліцей №  2

Володимирської міської ради

Пом’яновський Вадим Васильович

10

І

Феля Богдана Миколайовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Процюк Олена Сергіївна

11

 

                                                               АСТРОНОМІЯ

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Антонюка Володимира Олеговича

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Колосков Сергій Юрійович

10

І

Лущакевича

Назарія

Сергійовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

 

Степанченко Майя Василівна

11

 

                                                            НІМЕЦЬКА МОВА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Ліщук Вікторію Сергіївну

Ліцей № 2 Володимирської міської ради

Степюк

Ольга Олександрівна

    8

І

Турука Артема Олександровича

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Шевчук

 Ольга

Миколаївна

9

І

Свинаренка Валентина Андрійовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського

Володимирської міської ради

Каляпух

 Тетяна

Федорівна

11

 

                                                          ФРАНЦУЗЬКА МОВА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

     І

Верко Ірину Олександрівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Шабловська Оксана Дмитрівна

    8

І

Маковську Андріану Андріївну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Шабловська Оксана Дмитрівна

9

І

Шипелик Софію Олегівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

 

Шабловська Оксана Дмитрівна

11

 

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

 

Вітаємо учнів та їх наставників!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень