A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Успішне завершення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських    олімпіад з математики, екології, фізики, біології, англійської мови, трудового навчання!

Дата: 20.12.2023 10:04
Кількість переглядів: 15

Успішне завершення

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських    олімпіад

з математики, екології, фізики, біології,

англійської мови, трудового навчання!

 

Дорогі друзі! Вітаємо з успішним виступом на олімпіадах! Дякуємо вам за сміливість і відвагу, за волю до перемоги, за віру в успіх. Адже, беручи участь у такому складному змаганні, неможливо не довіряти собі                            та сумніватися в результаті.

Враховуючи спільне рішення журі та оргкомітету ІІ етапу олімпіад визначено  та нагороджено грамотами управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради учнів закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади:

 

МАТЕМАТИКА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

    І

Павловську Маргариту Сергіївну

Ліцей №  2

Володимирської міської ради

Мосіюк Ірина Олександрівна

    6

    І

Літвін Варвару Генадіївну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Платаш Анжеліка Миколаївна

     7

І

Борисову Лідію Юріївну

Комунальна організація «Гімназія № 7 Володимирської міської ради» 

Гнатюк Тетяна Володимирівна

8

І

Швайковську Дарію Андріївну

Ліцей №  1

Володимирської міської ради

Сасюк Світлана Артемівна

9

І

Коржана Дениса Руслановича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Платаш Анжеліка Миколаївна

10

І

Гузя Ігоря Романовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Подворна Олена Миколаївна

11

 

                                                          ЕКОЛОГІЯ

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Маслюк Наталію Юріївну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Степанченко Майя Василівна

Бондарук Ольга Петрівна

Козік Наталія Олександрівна

10

І

Лущакевича Назарія Сергійовича

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Степанченко Майя Василівна

Бондарук Ольга Петрівна

Козік Наталія Олександрівна

11

 

                                                           БІОЛОГІЯ

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Вороб’я Владислава Володимировича

Ліцей №  2

Володимирської міської ради

Плисюк Людмила Степанівна

8

І

Шумчука Романа Андрійовича

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Молочковська Жанна Михайлівна

9

І

Фєдосейкіну Дарію Олександрівну

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Молочковська Жанна Михайлівна

10

І

Стасюк Катерину Ігорівну

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Ковальчук Людмила Євгеніївна

11

 

 

                                                        ФІЗИКА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Дячук Юлію

Олегівну

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Максимчук Надія Григорівна

7

І

Фединця Марка Ростиславовича

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Андрушко Людмила Вікторівна

8

І

Гринишина Максима Володимировича

Комунальна організація «Гімназія № 7 Володимирської міської ради»

Бондарук Марія Василівна

9

І

Антонюка Володимира Олеговича

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Колосков Сергій Юрійович

10

І

Цюприка Дмитра Андрійовича

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Цюприк Наталія Петрівна

11

 

                                                           АНГЛІЙСЬКА МОВА

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Верко Ірину Олександрівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Савюк Тетяна Іванівна

8

І

Герасимюк Дарину Тарасівну

Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради

Савюк Тетяна Іванівна

9

І

Нехай Дарину Олексіївну

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Кавюк Олена Юріївна

10

І

Стадніка Олександра Володимировича

Ліцей №  3

Володимирської міської ради

Смоляр Ірина Зіновіївна

11

 

                                                        ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

 

Місце

ПІБ учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

І

Подзізей Софію Миколаївну

Ліцей №  2

Володимирської міської ради

Ліховська Наталія Леонідівна

9

І

Чижевського Артема Віталійовича

Ліцей №  5 імені Анатолія Кореневського

Володимирської міської ради

Соколовський Богдан Миколайович

9

 

Нехай збудуться всі мрії, здійсняться всі плани!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень