A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Термін прийому конкурсних пропозицій на конкурс проєктів серед ІГС стосовно дітей та молоді продовжено до 03 квітня 2024 року

Дата: 07.03.2024 15:36
Кількість переглядів: 11

Розпорядженням міського голови від 04.03.2024р. № 42р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 22.12.2023р. № 323р «Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2024 році» та відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого рішенням виконавчого комітету Володимирської міської ради від 23.11.2023р. № 511, продовжено термін прийому документів на участь у конкурсі програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства (громадськими організаціями та творчими спілками) стосовно дітей та молоді, для реалізації яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2024 році (далі – Конкурс) до 17.00 години 03 квітня 2024 року.

 

Плановий кошторис Конкурсу становить 35 000 (тридцять п’ять тисяч грн 00 коп.) гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів на виконання (реалізацію) однієї програми (проєкту, заходу), розроблених інститутами громадянського суспільства не може перевищувати 85 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми (проєкту, заходу) та не може перевищувати 35 000 грн. Інститут громадянського суспільства, який визнаний переможцем конкурсу та отримав фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, бере участь у співфінансуванні програми (проєкту, заходу) в розмірі не менше ніж 15 відсотків загальної суми коштів, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких цілей та пріоритетних завдань:

 1. Ціль – утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей.

Пріоритетні завдання:

          заходи, спрямовані на патріотичне виховання дітей та молоді;

          заходи, спрямовані на залучення молоді до активної участі у житті суспільства;

          заходи, спрямовані на підвищення рівня культури волонтерства серед дітей та молоді;

          заходи, спрямовані на забезпечення волонтерської діяльності;

          заходи, спрямовані на підтримку учасників бойових дій за державний суверенітет і територіальну цілісність України;

          заходи, спрямовані на популяризацію служби в Збройних Силах України та служби за контрактом.

2. Ціль – створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості.

Пріоритетні завдання:

заходи, спрямовані на забезпечення розвитку творчої ініціативи молоді;

заходи, спрямовані на залучення молоді до реалізації соціальних проєктів;

заходи, спрямовані на забезпечення інтелектуального розвитку дітей та молоді;

заходи, спрямовані на залучення молоді до процесів ухвалення рішень;

заходи, спрямовані на підтримку органів студентського самоврядування в місті.

 1. Ціль – пропаганда та формування здорового способу життя.

Пріоритетні завдання:

заходи, спрямовані на формування здорового способу життя у дітей та молоді;

заходи, спрямовані на виготовлення та розповсюдження рекламної продукції соціального спрямування з питань запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі.

 1. Ціль – забезпечення розвитку міжнародного співробітництва, підвищення конкурентоспроможності мобільності української молоді, її рівноправне  включення до європейської і світової молодіжної спільноти.

Пріоритетні завдання:

формування демократичних цінностей та верховенства права у молоді;

розвиток співпраці дітей та молоді України й української діаспори.

 

Програми (проєкти, заходи) спрямовуються на такі види діяльності:

 • проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за «круглим столом», дебатів, семінарів, семінарівтренінгів, тренінгів, змагань, у тому числі комп’ютерних, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, зборів-походів, концертів, які відповідають вимогам правового режиму воєнного стану;
 • видання інформаційних і методичних матеріалів;
 • виготовлення та розміщення соціальних фільмів, роликів, соціальної реклами.

Конкурсні пропозиції можуть подавати громадські організації та творчі спілки, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку на території Володимир-Волинської міської територіальної громади не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Громадська організація та творча спілка може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 • заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 Порядку ;
 • опис програми (проєкту, заходу) за формою згідно з додатком 2 Порядку. Крім того, в описі обов’язково повинна бути зазначена інформація щодо забезпечення виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) та досягнення очікуваних результатів у разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану, а також рівня забезпечення безпеки учасників програми (проєкту, заходу) в умовах воєнного стану;
 • кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) за формою згідно з додатком 3 Порядку;
 • листи-підтвердження про підтримку у виконанні (реалізації) відповідної програми (проєкту, заходу) або готовність долучитися до її (його) організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів рад, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій в разі їх залучення до виконання програми (реалізації проєкту, заходу) (за наявності);
 • інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема про досвід виконання програм (реалізації проєктів, заходів) протягом останніх двох років або з часу реєстрації, якщо інститут громадянського суспільства зареєстровано менш як за два роки до оголошення конкурсу, за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Прийом документів (конкурсних пропозицій) на участь в Конкурсі проводиться з 08.00 години 03 січня до 16.00 години 01 березня 2024 року.

Організатор конкурсу має право продовжити строк подання конкурсних пропозицій на строк до 15 календарних днів, а у разі неподання жодної конкурсної пропозиції – на строк до одного місяця.

Організація проведення конкурсу, виконання (реалізація) проєктів (програм, заходів), що подаються для участі в конкурсі, має відбуватися протягом березня-грудня 2024 року.

Конкурсна пропозиція готується українською мовою, подається особисто організаторові конкурсу у друкованій та електронній формі за адресою: м. Володимир, вул. Ковельська, 129 (управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради). Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім суботи та неділі з 08.00 до 17.00 год. (п’ятниця до 16.00 год., обідня перерва з 13.00-14.00 год.).

Із вимогами до конкурсної документації та умовами її подання, формою заяви про участь у конкурсі, формою опису та кошторису витрат, необхідних для виконання програми (реалізації проєкту, заходу) можна ознайомитись на офіційному сайті Володимирської міської ради – www.volodymyrrada.gov.ua в розділі «Мешканцям» - «Інститутам громадянського суспільства».

Телефон для довідок – (03342) 34335.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень