A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради

Засідання конкурсної комісії з розгляду проєктів від ГО

Дата: 10.04.2024 16:56
Кількість переглядів: 5

 

  10 квітня відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2024 році.

     Голова конкурсної комісії, Андрій Гудим, ознайомив присутніх з питаннями, які виносяться на розгляд комісії, а саме: про ухвалення Регламенту роботи конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2024 році, про конфлікт інтересів членів конкурсної комісії та допуск конкурсних пропозицій поданих інститутами громадянського суспільства до участі у ІІ етапі конкурсу.

     На засіданні ухвалили Регламент роботи даної комісії та повідомили, що конфлікт інтересів у членів конкурсної комісії відсутній.

      До участі у ІІ етапі конкурсу програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2024 році допущені наступні конкурсні пропозиції:

     від громадської організації «Молодіжний центр «Креативний світ»:

  • «Танцювальний фестиваль MJDS».

     від громадської організації «Зелений маяк»: 

  •  «Тінейджер Сінема».

     На ІІ етапі конкурсу буде проводитись відкритий захист конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій.

   Відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 17 квітня 2024 року о 14.00 год. в приміщенні Володимирського молодіжного центру, за адресою: вул. Д. Галицького, 7.

     Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень